Katalog sociálních služeb Karviná

A- A A+
 • Katalog
  Katalog

  Katalog sociálních služeb Karviná je určen široké veřejnosti, která potřebuje vyhledat informace ohledně sociálního zázemí.

 • Senioři
  Senioři

  Kategorie senioři je určena seniorům, kteří potřebují například odvoz k lékaři, nebo seniorům, kteří se chtějí zapojit v městských klubech seniorů.

 • Rodina
  Rodina

  Kategorie je určena dětem, mládeži a rodině. Najdete zde kontakty, které Vám pomohou vyřešit Vaši životní situaci.

 • Postižení
  Postižení

  Kategorie je určena tělesně a mentálně postiženým. Najdete zde kontakty na zdravotní zařízení a pracovníky, kteří Vám pomohou v této životní situaci.

A A A
Druh služby
Denní stacionář
Charakteristika služby
Posláním denního stacionáře EUNIKA Karviná je pravidelná pomoc a podpora dospělým lidem se zdravotním postižením podle jejich individuálních potřeb, přání a možností. Poskytujeme sociální péči, poradenství a další odbornou pomoc s cílem rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti tak, aby byli co nejvíce samostatní v každodenním životě.
Charakteristika uživatele služby
Cílovou skupinou denního stacionáře jsou dospělí lidé ve věku od 18 do 45 let s mentálním postižením, DMO, kombinovaným postižením, poruchami autistického spektra.
Provozní doba
Po‐Pá: od 07:00 ‐16:00 hod.
Cena služby
dle platného sazebníku úhrad dostupného na webových stránkách
Doplňující služby
svoz uživatelů, cvičení a tělesné terapie, hipoterapie, canisterapie, půjčovna cvičebních pomůcek, včetně poradenství, zapůjčení odborné literatury, poradenství v oblasti cvičení a tělesné terapie
Adresa zařízení
Kašparova 2978/1, 733 01 Karviná-Hranice
Telefon/fax
731 670 761 vedoucí střediska
739 391 779 sociální pracovník
Email
vedouci.eunika@slezskadiakonie.cz
Internetové stránky
www.slezskadiakonie.cz
Kontaktní osoba
vedoucí střediska