Katalog sociálních služeb Karviná

A- A A+
 • Katalog
  Katalog

  Katalog sociálních služeb Karviná je určen široké veřejnosti, která potřebuje vyhledat informace ohledně sociálního zázemí.

 • Senioři
  Senioři

  Kategorie senioři je určena seniorům, kteří potřebují například odvoz k lékaři, nebo seniorům, kteří se chtějí zapojit v městských klubech seniorů.

 • Rodina
  Rodina

  Kategorie je určena dětem, mládeži a rodině. Najdete zde kontakty, které Vám pomohou vyřešit Vaši životní situaci.

 • Postižení
  Postižení

  Kategorie je určena tělesně a mentálně postiženým. Najdete zde kontakty na zdravotní zařízení a pracovníky, kteří Vám pomohou v této životní situaci.

A A A
Druh služby
Chráněné bydlení
Charakteristika služby
Pobytová služba, jejímž posláním je připravit uživatele na samostatný a nezávislý život ve společnosti. Podporuje každého uživatele v aktivním způsobu života, schopnosti se rozhodovat, přebírat za sebe zodpovědnost a organizovat svůj současný i budoucí život.
Charakteristika uživatele služby
Dospělá osoba s chronickým duševním onemocněním (např. schizofrenií, poruchami s trvalými bludy, afektivními poruchami či organickou poruchou s bludy podobnou schizofrenii), jejíž situace vyžaduje pomoc jiné osoby a která usiluje o budoucí samostatný a nezávislý život.
Provozní doba
celoročně
Cena služby
dle aktuálního ceníku dostupného na webových stránkách
Doplňující služby
-
Adresa zařízení
Domov Jistoty p.o., Šunychelská 1159, Nový Bohumín, adresa zařízení Chráněné bydlení Karviná, Polská 71/50, Karviná ‐ Ráj
Telefon/fax
596 014 046 ředitelství
731 450 024 vedoucí služby
739 209 622 sociální pracovnice
Email
zdrazilova@djbohumin.cz, ředitelka
Internetové stránky
www.djbohumin.cz
Kontaktní osoba
vedoucí služby, sociální pracovnice