Katalog sociálních služeb Karviná

A- A A+
 • Katalog
  Katalog

  Katalog sociálních služeb Karviná je určen široké veřejnosti, která potřebuje vyhledat informace ohledně sociálního zázemí.

 • Senioři
  Senioři

  Kategorie senioři je určena seniorům, kteří potřebují například odvoz k lékaři, nebo seniorům, kteří se chtějí zapojit v městských klubech seniorů.

 • Rodina
  Rodina

  Kategorie je určena dětem, mládeži a rodině. Najdete zde kontakty, které Vám pomohou vyřešit Vaši životní situaci.

 • Postižení
  Postižení

  Kategorie je určena tělesně a mentálně postiženým. Najdete zde kontakty na zdravotní zařízení a pracovníky, kteří Vám pomohou v této životní situaci.

A A A
Druh služby
Návazná služba v oblasti bydlení seniorů
Charakteristika služby
Bytové domy slouží k trvalému bydlení občanům od 60 let a zdravotně postiženým občanům, poživatelům dávky důchodového pojištění pro invaliditu II. a III. stupně. Pečovatelská služba může být poskytována dle požadavku občana, na základě uzavřené smlouvy s poskytovatelem sociálním služby.
Charakteristika uživatele služby
Občan starší 60 let nebo občan invalidní ve II. nebo III. stupni invalidity, soběstačný a bez závislosti na péči druhé osoby. Nesmí být finančním dlužníkem města a ostatních správců bytového fondu, včetně bezdlužnosti u dodavatelů energií. Nesmí trpět závažným duševním onemocněním, musí být bez závislosti na alkoholu a jiných toxických látkách.
Provozní doba
pro podávání žádostí :
Po a St: 7:30-12:00 a 13:00-17:30 hod.
Út, Čt: pouze po telefonické domluvě
Pá: zavřeno
Cena služby
dle nájemní smlouvy
Doplňující služby
--
Adresa zařízení
Bytový dům Karviná-Fryštát, Markova 48, Bytový dům Karviná-Ráj, Borovského 814, Bytový dům Karviná-Ráj, U Lesa 871, Bytový dům Karviná-Nové Město, U Svobodáren 1300 a 1303, Bytový dům Karviná-Hranice, Leonovova 1796
Telefon/fax
596 387 314 (kontakt na zaměstnance Odboru sociálního)
Email
e.podatelna@karvina.cz
Internetové stránky
www.karvina.cz
Kontaktní osoba
pověřený pracovník Odboru sociálního